• Grupowe
  • Wracamy do gry
  • Wracamy do gry 

Hokeiści Ciarko STS Sanok w pierwszym wyjazdowym spotkaniu w tym sezonie ulegli Re-Plast Unii Oświęcim 0:3. Dla sanoczan to pierwsze szlify z przeciwnikiem, który jest typowany jako jeden z kandydatów do medali tego sezonu PHL.

Zarząd klubu Ciarko STS Sanok informuje, że od najbliższego spotkania przeciwko KH Energa Toruń (20.09.2020) rozgrywane w niedzielę rozpoczynać się będą w sanockiej Arenie od godziny 18:00.

Hokeiści Ciarko STS Sanok pokonali po rzutach karnych Comarch Cracovię 3:2. Sanoczanie do 42 minuty przegrywali dwoma golami, ale w trzeciej tercji pokazali charakter i zdołali wyrównać. Rzuty karne lepiej wykonywali gospodarze, a decydującego zdobył bohater spotkania Eetu Elo.

 

Hokeiści Ciarko STS Sanok byli blisko sprawienia niespodzianki z obecnymi Mistrzami Polski GKS Tychy. Ostatecznie to doświadczeni przyjezdni wygrali 3:2, ale po meczu gratulowali dobrej postawy i powrotu Sanoka do Polskiej Hokej Ligi.

Wszystkie transmisje wideo Polskiej Hokej Ligi w sezonie 2020/21 będzie realizował kanał polskihokej.tv, część zysków ze sprzedaży trafi do każdego z klubów w tym Ciarko STS Sanok. Zapraszamy do zakupu dostępów do transmisji PPV.

Partnerzy

 

 

Copyright © 2020 STS Sanok. All Rights Reserved. Design and template by Joomedia Responsive Joomla Templates.