Informujemy, że od środy (1 września) w siedzibie klubu odbywa się sprzedaż karnetów na mecze z publicznością na sezon 2021/2022. Zapraszamy od godziny 12:00.
 
 
 
 
 
 
Zasady sprzedaży karnetów na mecze domowe STS SANOK w sezonie 2021/2022.
 
Klub przygotował dla kibiców karnety w atrakcyjnych cenach oraz pakiet benefitów. Karnet obejmuje wszystkie mecze PLH w nadchodzących rozgrywkach w sezonie zasadniczym (20 meczy bez fazy play-off). Sprzedaż otwarta odbędzie się w dniach 1 - 8 września, lub do wyczerpania limitu (300 sztuk plus uczestnicy klubu 100) w siedzibie klubu, przy ul. Królowej Bony 4 w godzinach od 11:00 do 18:00.
 
Ceny karnetów:

- Normalny: 330 zł
- Ulgowy: 250 zł
 
Gwarantujemy, że ceny karnetów 330 zł - karnet normalny, 250 zł - karnet ulgowy są korzystniejsze niż zakup pojedynczych biletów. Ceny biletów na sezon regularny wynoszą odpowiednio 20 zł - bilet normalny, 15 zł - bilet ulgowy.
 
Dla osób które zakupiły karnet w sezonie 2020/2021 i nie skorzystały z formy rekompensaty jak darmowy dostęp do transmisji polskihokej.tv lub nie przekazały karnetu jako cegiełkę, ceny karnetów wynoszą odpowiednio: 280 zł - karnet normalny, 210 zł - karnet ulgowy. Członkowie Klub100 otrzymują karnety bezpłatnie po opłaceniu wpisowego lub opłaty kontynuacyjnej na sezon 2021/2022. Karnety dla klubu STU obejmują dodatkowo wstępy na mecze fazy Play OFF.
 
Karnet będzie gwarantował pierwszeństwo uczestnictwa w meczu, w przypadku obostrzeń związanych z maksymalnym wypełnieniem całkowitej pojemności stadionu. Karnety będą wydawane w wersji dla osób niezaszczepionych i zaszczepionych przeciw Covid 19 po okazaniu ważnego unijnego certyfikatu. W przypadku wprowadzenia całkowitego zakazu uczestnictwa osób niezaczepionych w imprezach masowych jak mecze hokejowe, karnet nie będzie aktywny, nie przewiduje się w takim przypadku rekompensat lub zwrotu karnetu. Zmiana statusu karnetu w odniesieniu do szczepień będzie możliwa w dowolnym momencie trwania sezonu.
 
Dodatkowe benefity
Voucher o wartości 15% na jednorazowy zakup koszulki meczowej STS Sanok oraz gadżetów o łącznej wartości do 300 zł. Voucher zostanie wydany przed rozpoczęciem sezonu. Dla osób które zakupią instalację fotowoltaiczną od sponsora klubu Wolna Energia - wejścia na Play OFF gratis!