Po raz czwarty w tym sezonie hokeiści GKH Stoczniowca Gdańsk musieli minimalnie uznać wyższość Ciarko STS Sanok. Gospodarze prowadzili po dwóch tercjach 2:1, lecz to sanoczanie przechylili szalę w trzeciej odsłonie na swoją korzyść.

Po meczu powiedzieli:

Tomasz Skokan (zawodnik Ciarko STS Sanok): Myślę, że pierwsza tercja była dość wyrównana. Drugą zagraliśmy bardzo słabo, ale po kilku męskich słowach w szatni wyszliśmy na trzecią tercje z celem przechylenia szali na naszą stronę, to się udało. Cieszymy się ze zwycięstwa i przygotowujemy do najważniejszej części sezonu.

Krzysztof Lehmann (trener GKH Stoczniowiec): Cieszę się z postawy bramkarza Mikołaja Szczepkowskiego gdyż ma on dopiero 17 lat. Bronił z 92 procentową skutecznością. Jeżeli chodzi o mecz to szkoda trzeciej tercji, którą przegraliśmy 2 do 0. Najpierw tracimy gola w osłabieniu a drugą bramkę po przegranym wznowieniu, które przegrywa czwarty atak. Brakuje nam doświadczenia i koncentracji na całe 60 minut. Na pewno szkoda jest bo kilka meczów przegraliśmy w trzeciej tercji. Cóż pozostaje nam wiara w to że w przyszłym sezonie będą wzmocnienia oraz musimy wykonać ogromną pracę w przygotowaniach letnich do przyszłego sezonu.

GKH Stoczniowiec Gdańsk - Ciarko STS Sanok 2:3 (0:1, 2:0, 0:2)
0:1 Riku Sihvonen - Eetu Elo, Eemeli Piippo (18:47)
1:1 Filip Pesta - Mateusz Strużyk, Jakub Stasiewicz (33:59)
2:1 Maciej Rompkowski - Jakub Stasiewicz, Oskar Lehmann (36:44, 5/4)
2:2 Jesperi Viikilä - Eemeli Piippo, Eetu Elo (40:55, 5/4)
2:3 Tomasz Skokan - Maciej Witan, Hubert Demkowicz (46:50)

Sędziowali:Przemysław Gabryszak, Patryk Kasprzyk (główni) - Sławomir Szachniewicz, Wojciech Moszczyński (liniowi)
Minuty karne: 6-10
Strzały: 25-38
Widzów: Bez udziału publiczności

GKH Stoczniowiec: Szczepkowski (Soliński n/g) - Mat. Rompkowski, Wala; Vitek, Mocarski (2), Zając - Lehmann (2), Leśniak; Strużyk, Pesta, Stasiewicz (2) - Liśkiewicz, Mac. Rompkowski; Mich. Rybak, Sadowski, Mac. Rybak - Żurauski, Bandarenka; Wołoszyk, Drozd-Niekurzak, Łabinowicz.
Trener: Krzysztof Lehmann

Ciarko STS Sanok: Spěšný (Wojciechowski n/g) - Olearczyk, Rąpała (2); Strzyżowski, Wilusz, Biały - Kamienieu, Piippo; Elo, Viikilä, Sihvonen (2) - Demkowicz, Biłas (2); Bukowski, Witan (2), Filipek (2) - Florczak, Bar; Łyko, Skokan, Bielec.
Trener: Marek Ziętara