• Grupowe
  • Wracamy do gry
  • Wracamy do gryW czwartkowy wieczór hokeiści Ciarko STS Sanok pokonali 7:2 nowotarskie Podhale w ramach 14. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Wygrana gospodarzy nie przyszła łatwo, ale trzy gole zdobyte w przewadze ustawiły spotkanie. Drugim hat-trickiem w tym sezonie popisał się Jakub Bukowski.

Rosyjski napastnik mający za sobą grę w KHL będzie sprawdzany przez sztab szkoleniowy Ciarko STS Sanok w najbliższych tygodniach. Aleksandr Mokszancew podpisał próbną umowę i obecnie trwają formalności z jego zatwierdzeniem do gry.

 

 

 

 

W meczu 13. kolejki Polskiej Hokej Ligi Re-Plast Unia Oświęcim pokonała na własnym lodzie Ciarko STS Sanok 2:1. Obie bramki dla biało-niebieskich zdobył Johan Skinnars, z konieczności przestawiony do formacji defensywnej.

Hokeiści Ciarko STS-u Sanok jak najszybciej będą chcieli zapomnieć o piątkowym spotkaniu z KH Energą Toruń. Sanoczanie po seryjnych błędach zostali rozbici przez "Stalowych Pierników" 3:10.

Maciej Witan został zawieszony w prawach zawodnika z powodu naruszenia przepisów antydopingowych. Napastnik Ciarko STS Sanok był poddany kontroli antydopingowej 16 września w Toruniu.

 

Partnerzy

 

Copyright © 2021 STS Sanok. All Rights Reserved. Design and template by Joomedia Responsive Joomla Templates.