• Marma Ciarko STS Sanok
  • Wracamy do gryUrodzony w Mołdawii napastnik Alexandr Pavlenco będzie przez najbliższe dni sprawdzany przez sztab szkoleniowy Marmy Ciarko STS Sanok. 23-latek był w poprzednim sezonie jednym z najskuteczniejszych zawodników ligi ukraińskiej.

Informujemy, że od wtorku (16 sierpnia) w siedzibie klubu odbywa się sprzedaż karnetów na mecze z publicznością na sezon 2022/2023. Podajemy również ceny biletów na nadchodzący sezon.
 
 
 
 

Miło nam poinformować, że wraz z nowym sezonem PHL nasza drużyna wystartuje pod nową nazwą i z nowym sponsorem tytularnym. Do grona sponsorów dołączyło kilka firm, w tym Marma Polskie Folie. W nadchodzącym sezonie sanoczanie wystartują pod nazwą Marma Ciarko STS Sanok.

Mamy dla Was wspaniałą informacje! Wystartujemy w POLSKIEJ HOKEJ LIDZE!!!

Dzięki staraniom Urzędu Miasta Sanoka, którego działaniami kierował Burmistrz Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski udało się ostatecznie pozyskać sponsorów, którzy gwarantują udział STS Sanok w Polskiej Hokej Lidze w sezonie 2022/2023.

 

Z przykrością informujemy, iż w sezonie 2022/23 Klub STS CIARKO SANOK nie przystąpi do walki o Mistrzostwo Polski w rozgrywkach Polskiej Ligi Hokeja. Zarząd Klubu podjął powyższą decyzję w obawie przed brakiem gwarancji możliwości zapewnienia stabilnego poziomu finansowania Klubu w całym nadchodzącym sezonie.

 

Partnerzy

 

Copyright © 2022 STS Sanok. All Rights Reserved. Design and template by Joomedia Responsive Joomla Templates.