• Grupowe
  • Marma Ciarko STS Sanok
  • Wracamy do gryHokeiści Marmy Ciarko STS-u Sanok po dobrym meczu pokonali PZU Podhale Nowy Targ 4:2. O losach spotkania w trzeciej tercji spotkania rozstrzygnął duet Konrad Filipek - Sami Tamminen. Było to pierwsze zwycięstwo sanoczan w tym sezonie.

 

  

W meczu 4. kolejki THL Zagłębie Sosnowiec pewnie zwyciężyło z Marmą Ciarko STS Sanok 5:2. O wyniku spotkania zdecydowała ostatnia tercja, w której gospodarze zdominowali rywali i zdobyli, aż cztery bramki, które przesądziły o losach tego meczu.

 

 

Nie udała się inauguracja w sanockiej Arenie. Hokeiści Marmy Ciarko STS Sanok przegrali z KH Energą Toruń 1:4. Goście byli skuteczniejsi i lepiej grali na krążku. W końcówce meczu zawiało NHL bo sporo ciosów wymienili między sobą Alexander Monteleone i Patryk Kogut.

 

Informujemy, że sprzedaż biletów na inauguracyjny mecz w Sanoku THL 🥅🥅🥅🏒🏒🏒jest już dostępna on-line www.kupbilet.pl
Sprzedaż będzie, również w dniu meczu w biurze klubu od godz 12-19.😃
Niestety karnety będą do odbioru dopiero w przyszłym tygodniu o czym będziemy dokładnie informować.❤️🤍💙 STS!
 
 
 

Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie stoczyli prawdziwą bitwę na inaugurację sezonu 2023/2024 TAURON Hokej Ligi. Długo bili głową, ale ostatecznie pokonali Marmę Ciarko STS Sanok 3:1. Dopiero na 12 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry sprawy w swoje ręce wziął Jakub Ižacký. Czeski napastnik po indywidualnej akcji przesądził o losach meczu.

 

 

Partnerzy

 

 

Copyright © 2023 STS Sanok. All Rights Reserved. Design and template by Joomedia Responsive Joomla Templates.