• Marma Ciarko STS Sanok
  • Wracamy do gryAż 76 minut potrzebne było do wyłonienia zwycięzcy trzeciego meczu ćwierćfinału play-off pomiędzy Marmą Ciarko STS-em Sanok z GKS Tychy. Wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie, a sanoczanie stracili zwycięstwo równo z syreną. W dogrywce Alexandre Boivin po raz trzeci pokonał Dominika Salamę i dał tyszanom trzecie zwycięstwo w tej serii.

 

GKS Tychy w piątkowy wieczór pokonał na własnym lodzie Marmę Ciarko STS Sanok 4:2 i w ćwierćfinałowej rywalizacji prowadzi już 2:0. Trójkolorowi zdobywali dziś gole w niemal każdej konfiguracji: w przewadze, równowadze i osłabieniu.

 

 

Bardzo zacięte spotkanie oglądali kibice zgromadzeni dziś na tyskim lodowisku. Obie drużyny, zarówno GKS Tychy jak i Marma Ciarko STS Sanok nie odpuszczały centymetra lodu na korzyść swojego przeciwnika. Decydującego gola dla tyszan zdobył Christian Mroczkowski, który ustalił wynik spotkania na 5:4. Tyszanie prowadzą w ćwierćfinale 1:0, a kolejny mecz odbędzie się w piątek na "Stadionie Zimowym".

 

 

Po sytuacji z pierwszej tercji meczu Marmy Ciarko STS-u Sanok z GKS-em Tychy, w której wywołana została bójka pojawiło się kilka kontrowersji. Bramkarz drużyny GKSu, Tomáš Fučík został ukarany karą meczu oraz zawieszeniem. Wraz z nim do szatni zeszli Juho Mäkelä i August Nilsson. Między boksami zawrzało również za sprawą Jeana Dupuy, który próbował zaatakować Niko Ahoniemiego. Władze STSu wysłały pismo w tej sprawie do komisarza ligi Marty Zawadzkiej z wnioskiem o ukaranie zawodnika.

 

Ustalono ceny biletów na mecze fazy playoff rozgrywane przez drużynę Marma Ciarko STS Sanok w Arenie Sanok. Za bilet normalny trzeba zapłacić 30 zł, natomiast bilet ulgowy kosztuje 25 zł. W fazie ćwierćfinałowej rywalem sanoczan będzie GKS Tychy. Spotkania w Sanoku odbędą się 27 lutego (poniedziałek) i 28 lutego (wtorek), a także ewentualnie 5 marca (niedziela). Początek spotkań o godzinie 18. Zapraszamy również do zakupów biletów online.

 

 

Partnerzy

 

 

Copyright © 2023 STS Sanok. All Rights Reserved. Design and template by Joomedia Responsive Joomla Templates.