Klub STS Sanok informuje, że od dnia 25 sierpnia 2020 (wtorek) rusza sprzedaż karnetów na sezon ligowy Polskiej Hokej Ligi 2020/21. Ustaliliśmy także ceny biletów na mecze ligowe w sanockiej Arenie.


Sprzedaż karnetów odbywać się będzie w dni pracujące w godzinach: 12-18 w siedzibie klubu od 25 sierpnia do 4 września 2020.

Na obecny sezon przygotowaliśmy dla kibiców 2 rodzaje karnetów:
- Karnet normalny - 250 zł
- Karnet ulgowy* - 160 zł

Karnety będą imienne oraz ze zdjęciem. Zdjęcie do karnetu będzie można przynieść ze sobą do klubu lub zrobić na miejscu. Osoby, które będą przychodzić ze zdjęciem w formie papierowej, proszone są o podpisanie zdjęcia imieniem i nazwiskiem oraz wybrane miejsce siedzące w celu uniknięcia pomyłek i opóźniania zakupu. Nie będzie możliwości zakupu karnetu on-line.

* - Karnet ulgowy przysługuje emerytom, rencistom, młodzieży szkolnej i studentom do lat 26 za okazaniem odpowiedniej legitymacji.

GWARANCJA PIERWSZEŃSTWA UCZESTNICTWA W MECZACH
Karnet będzie gwarantował pierwszeństwo uczestnictwa w meczu i wybór miejsca, w przypadku obostrzeń związanych z maksymalnym wypełnieniem całkowitej pojemności stadionu (na dzień dzisiejszy 50%). Dodatkowo gwarantujemy, że w przypadku zaostrzeń sanitarnych wszystkie mecze, które odbędą się bez udziału publiczności, przejdą na kolejny abonament w nowym sezonie.

OBNIŻAMY CENY
Gwarantujemy, że ceny karnetów (250 zł - karnet normalny, 160 zł - karnet ulgowy), są korzystniejsze niż zakup pojedynczych wejściówek.

DODATKOWE BENEFITY OD KLUBU I SPONSORÓW!
Dla osób, które zakupią karnet oraz dla Sponsorów STS Sanok przygotowaliśmy pakiet benefitów:
- Czapeczkę klubową STS Sanok (o wartości 50 zł)
- Nalepkę klubową STS Sanok
- Zniżkę o wartości 10% na zakup koszulki meczowej STS Sanok (oryginał lub replika) - UWAGA! (Kibice, którzy zamówili i opłacili już koszulki - rabat będzie naliczany przy zakupie karnetów)

Kupony plus gratisy zostaną wydane przed rozpoczęciem sezonu wraz z karnetami.


CENY BILETÓW:

Klub ze względu na ograniczone miejsca ustalił także nowe ceny pojedynczych biletów na zbliżający się sezon Polskiej Hokej Ligi:

Bilet normalny: 18 zł
Bilet ulgowy: 13 zł**

Bilety od drugiego tygodnia września będą sprzedawane online przez system biletowy, dzięki któremu będzie można w domu wydrukować bilet lub osobiście zakupić w klubie.

Ilość karnetów i biletów jest ograniczona.

** - Bilet ulgowy przysługuje emerytom, rencistom, młodzieży szkolnej i studentom do lat 26 za okazaniem odpowiedniej legitymacji.

- Dzieci do lat 3 wchodzą na mecz za darmo.