Mamy dla całego hokejowego społeczeństwa fantastyczną wiadomość. Po zaawansowanych rozmowach grupy klubowych menedżerów związanych z lokalnym biznesem firma Ciarko powróciła do sponsora tytularnego sanockiego hokeja! Pod nazwą dobrze nam znaną Ciarko STS Sanok będziemy występowali w nadchodzącym sezonie PHL!


Firma Ciarko to największy w Polsce  i tej części Europy producent wysokiej jakości okapów, obecny na rynku od 1986 roku. Wiedza i doświadczenie gromadzone przez lata pozwoliły ugruntować pozycję lidera w branży oraz wypracować rozpoznawalność marki na całym świecie.

Prezes firmy Ryszard Ziarko od ponad 12 lat jest sponsorem sanockiego hokeja. W tym czasie Ciarko STS Sanok świętował największe sukcesy w historii klubu zdobywając dwukrotnie Mistrzostwo Polski (2012, 2014) i Puchar Polski (2010, 2011).

- Bardzo się cieszymy, że przed samym sezonem udało nam się sfinalizować rozmowy z Panem Ryszardem Ziarko. Firma Ciarko od wielu lat wspiera sanocki hokej i jest kojarzona w Polsce ze wspierania tej pięknej dyscypliny. Myślę, że całe nasze środowisko jest wdzięczne za wsparcie i budowę sanockiego hokeja na mocnych zasadach - wyjaśnia prezes Ciarko STS Sanok Michał Radwański.

 


Fot. Tomasz Sowa


KUP BILETY NA WEEKENDOWE SPOTKANIA:☝️
Piątkowy mecz STS Sanok vs GKS Tychy ⤵️

https://www.kupbilet.pl/sport/hokej/hk0133/opis

✌️Niedzielny mecz STS Sanok vs Comarch Cracovia ⤵️

https://www.kupbilet.pl/sport/hokej/hk0134/opis

*Ilość miejsc ograniczona!