Szanowni kibice Ciarko STS Sanok w związku z decyzjami władz państwowych dotyczących organizacji imprez sportowych w obecnej chwili nie ma możliwości spotkać się wspólnie na meczu naszej drużyny w Arenie Sanok. W związku z tym, że nie wiadomo jak długo potrwa ta sytuacja klub Ciarko STS Sanok przygotował dwie opcje wykorzystania karnetu na sezon 2020/2021 w inny sposób niż tradycyjnie uczestnicząc w meczach.Opcja 1. Cegiełka Ciarko STS Sanok.

Przekazanie przez kibica środków zainwestowanych w karnet, jako cegiełkę na funkcjonowanie klubu a tym samym wielkie wsparcie dla całego hokeja w Sanoku nie tylko teraz ale także w przyszłości. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej formy wsparcia.

Aby tego dokonać należy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przesłać wiadomość zawierającą w treści numer karnetu, imię i nazwisko posiadacza oraz tekst "przekazuję środki z karnetu zakupionego na sezon 2020/2021 jako cegiełkę na rzecz klubu Ciarko STS Sanok, karnet uznaję jako wykorzystany".

Uwaga: w przypadku powrotu możliwości rozgrywania meczy w sezonie 2020/2021 z udziałem publiczności karnet będzie nadal upoważniał do wejścia na mecz.

Opcja 2. Dostęp do transmisji online meczy rozgrywanych bez udziału publiczności w Sanoku w roku 2020.

Uzyskanie kodu dostępu do transmisji na platformie polskihokej.tv na mecze rozgrywane w Arenie Sanok przez Ciarko STS Sanok.

Aby uzyskać kod należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z adresu email na jaki ma zostać przesłany kod dostępu, skan tego karnetu podając w tytule numer karnetu.
Kody będą aktywne na dzień dzisiejszy do 31.12.2020. Karnety dla osób które zdecydują się na dostęp online będą uważane za wykorzystane w powyższym terminie.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 501 037 413

 


Brak wyboru opcji 1 lub 2 nie powoduje zmiany komunikatu, który podawaliśmy przy karnetach przed sezonem czyli "w przypadku zaostrzeń sanitarnych wszystkie mecze, które odbędą się bez udziału publiczności, przejdą na kolejny abonament w nowym sezonie." Lecz zalecamy wesprzeć nasz klub w trudnej sytuacji cegiełką lub transmisją.