Serdecznie zapraszamy Państwa na finałowy mecz o złoty medal MHL (1 Liga) pomiędzy drużynami UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok, a MKS Sokoły Toruń. Spotkanie odbędzie się 16 marca 2022 o godzinie 19.00 w Arenie Sanok.

Fot.: Tomasz SowaNie udało się sanoczanom wyrównać stanu rywalizacji z Unitami. Re-Plast Unia Oświęcim wygrała w Sanoku w czwartym spotkaniu 5-2 i prowadzi w rywalizacji 3-1. W bramce STSu dziś stanął Patrik Spěšný Z 7 bramek, które zobaczyli kibice na Arenie Sanok, aż 4 padły podczas gry w przewadze, a na ławkach kar obie drużyny spędziły po 14 minut. Kolejne spotkanie 10 marca w Oświęcimiu.

 

Sanoczanie wygrali trzecie spotkanie (pierwsze u siebie) w ćwierćfinałowych rozgrywkach z drużyną Re-Plast Unii Oświęcim 4-2 i poprawili stan rywalizacji na 1-2. Mecz stał w cieniu wydarzeń za wschodnią granicą. Zarówno kibice na trybunach, jak i zawodnicy na lodzie wyrazili swoje wsparcie dla okupowanej Ukrainy.

 

Hokeiści Ciarko STS Sanok pokonali w wyjazdowym spotkaniu Tauron Podhale Nowy Targ 5:2 w ramach 42. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Po raz trzeci w tym sezonie hat-tricka zaliczył lider klasyfikacji strzelców PHL Jakub Bukowski.

Szefostwo Ciarko STS-u Sanok zrezygnowało z usług słowackiego defensora Branislava Pavúka. - Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron – wyjaśnia Michał Radwański, prezes ekipy z Podkarpacia.

Partnerzy

 

Copyright © 2022 STS Sanok. All Rights Reserved. Design and template by Joomedia Responsive Joomla Templates.