W imieniu naszego partnera - Województwo Podkarpackie - serdecznie zapraszamy na VI Podkarpackie Pokazy Lotnicze w Mielcu. Impreza odbędzie się w 24 czerwca na mieleckim lotnisku.

Szczegóły wydarzenia można znaleźć na Facebook oraz na stronie Podkarpackie.eu.

Aż 76 minut potrzebne było do wyłonienia zwycięzcy trzeciego meczu ćwierćfinału play-off pomiędzy Marmą Ciarko STS-em Sanok z GKS Tychy. Wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie, a sanoczanie stracili zwycięstwo równo z syreną. W dogrywce Alexandre Boivin po raz trzeci pokonał Dominika Salamę i dał tyszanom trzecie zwycięstwo w tej serii.

 

GKS Tychy w piątkowy wieczór pokonał na własnym lodzie Marmę Ciarko STS Sanok 4:2 i w ćwierćfinałowej rywalizacji prowadzi już 2:0. Trójkolorowi zdobywali dziś gole w niemal każdej konfiguracji: w przewadze, równowadze i osłabieniu.

 

 

Bardzo zacięte spotkanie oglądali kibice zgromadzeni dziś na tyskim lodowisku. Obie drużyny, zarówno GKS Tychy jak i Marma Ciarko STS Sanok nie odpuszczały centymetra lodu na korzyść swojego przeciwnika. Decydującego gola dla tyszan zdobył Christian Mroczkowski, który ustalił wynik spotkania na 5:4. Tyszanie prowadzą w ćwierćfinale 1:0, a kolejny mecz odbędzie się w piątek na "Stadionie Zimowym".

 

 

Po sytuacji z pierwszej tercji meczu Marmy Ciarko STS-u Sanok z GKS-em Tychy, w której wywołana została bójka pojawiło się kilka kontrowersji. Bramkarz drużyny GKSu, Tomáš Fučík został ukarany karą meczu oraz zawieszeniem. Wraz z nim do szatni zeszli Juho Mäkelä i August Nilsson. Między boksami zawrzało również za sprawą Jeana Dupuy, który próbował zaatakować Niko Ahoniemiego. Władze STSu wysłały pismo w tej sprawie do komisarza ligi Marty Zawadzkiej z wnioskiem o ukaranie zawodnika.

 

Partnerzy

 

 

Copyright © 2023 STS Sanok. All Rights Reserved. Design and template by Joomedia Responsive Joomla Templates.