Nie dojdzie do skutku wtorkowe spotkanie Ciarko STS Sanok z Tauronem Podhale Nowy Targ. Mecz został odwołany z powodu potwierdzonego zakażenia zawodników z Podkarpacia koronawirusem.

 

Sanoczanie jutro mieli się zmierzyć w sanockiej Arenie z "Szarotkami". W piątek podopieczni Marcina Ćwikły pauzują, a ma to związek z nieparzystą liczbą drużyn występujących w Polskiej Hokej Lidze. Jednak jeszcze nie wiadomo, czy dojdzie do skutku niedzielne spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec.

 Nasi zawodnicy otrzymali pozytywne wyniki testów na obecność koronawirusa. Reszta zespołu została poddana obserwacji – informuje Michał Radwański, prezes ekipy z Podkarpacia.

Nie wiadomo też, kiedy zostanie rozegrane wtorkowe spotkanie. Terminów nie zabraknie, gdyż lutowe zgrupowanie reprezentacji Polski zostało odwołane.

– Termin spotkania zostanie zaproponowany po wprowadzeniu korekt w terminarzu ze względu na odwołane zgrupowanie kadry oraz wcześniejsze przełożone mecze – wyjaśnia Marta Zawadzka, prezes Polskiej Hokej Ligi.

 

Źródło: www.hokej.net